Bygg ditt ställage

Kontakt

Vi hjälper gärna till

Kontaktuppgifter hittar ni under respektive anställd.

Kontakta oss

E-post: info@gemo.se

Tel. Göteborg: 031-58 07 20

Tel. Stockholm: 08-645 28 28

  • Försäljning
  • Lager, montage & besiktning
  • Ekonomi / Administration
  • Ledning

David Persson

Innesäljare

031-7421932
0730-713130

david@gemo.se
Johan Eriksson

Johan Eriksson

Sörmland, Örebro, Västerås, Södertälje, Värmland

08-4020743
0727-077950

johan@gemo.se
Åke Rydén

Åke Rydén

Stockholm, Uppland, Dalarna, Norrland

08-402 07 41
0706-33 70 72

ake@gemo.se
Thomas Gustavsson

Thomas Gustavsson

Sörmland, Stockholm, Östergötland, Jönköping, Småland, Öland, Gotland

08-402 07 40
0705-85 63 30

thomas@gemo.se
Patrik Erneljung

Patrik Erneljung

Skåne, Blekinge, S.Halland, Småland

031-742 19 34
0706-33 72 71

patrik@gemo.se
Stefan Jonsson

Stefan Jonsson

Göteborg, Norra Halland, Skaraborg

031-742 17 35
0705-75 64 20

stefan@gemo.se
Olle Forsberg

Olle Forsberg

Göteborg, Borås, Bohuslän, Dalsland

031-742 17 37
0705-30 15 46

olle@gemo.se
Lars Langö

Lars Langö

Säljsupport/inköp

031-742 19 33
0702-26 42 98

lasselang@gemo.se

Annette Augustsson

Kundansvarig/Marknad

031-7421935

annette@gemo.se
Marika Sekler

Marika Sekler

Mammaledig/Innesäljare

031-7421936
0706-337071

marika@gemo.se
Jeanette Gullsby

Jeanette Gullsby

Besiktningsansvarig

031-742 17 32
0705-57 07 56

nettan@gemo.se

Mattias Svensson

vvd/ Logistik/Inköpschef

031-742 17 36
0703-99 39 12

mattias@gemo.se
Janne Johansson

Janne Johansson

Montör

08-4020745
0706-337073

janne.johansson@gemo.se
Magnus Jonasson

Magnus Österling

Montör

08-4020744
0706-337270

magnus.osterling@gemo.se
Joakim Moberg

Joakim Moberg

Lagerchef/Frakter

031-742 19 38
0706-00 22 64

moberg@gemo.se
Per-Arne Samuelsson

Per-Arne Samuelsson

Lager

031-580 720
0703-434 950

per.arne.samuelsson@gemo.se
Arne Stålgren

Arne Stålgren

Lager

031-580 720

Lars Dahlberg

Lars Dahlberg

Lager

031-580 720

Magnus Lindberg

Magnus Lindberg

Lager

031-580 720

Robert Karlsson

Robert Karlsson

Lager

031-580 720

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Lager

031-580 720

Lisbeth Ringstad

Lisbeth Ringstad

Ekonomi/Personalchef

031-742 17 31
0702-89 65 75

lisbeth@gemo.se
Anna Hagström

Anna Hagström

Ekonomiassistent/Växel

031-742 19 30

anna@gemo.se
Joakim Melander

Joakim Melander

Utveckling

08-402 07 42
0707-10 51 10

joakim@gemo.se

Mattias Svensson

VvD/Logistik/Inköpschef

031-742 17 36
0703-99 39 12

mattias@gemo.se
Lisbeth Ringstad

Lisbeth Ringstad

Ekonomi/Personalchef

031-742 17 31
0702-89 65 75

lisbeth@gemo.se
Thomas Gustavsson

Thomas Gustavsson

Försäljning

08-402 07 40
0705-85 63 30

thomas@gemo.se
Gemo logo

Ta del av vårt
nyhetsbrev!