Bygg ditt ställage

Kontakt

Vi hjälper gärna till

Ni är välkomna att ringa vår växel eller maila till vår infomail.
Alternativt kontaktar ni personen ni önskar prata med direkt enligt nedan.

Kontakta oss

E-post: info@gemo.se

Tel. Göteborg: 031-58 07 20

Tel. Stockholm: 08-645 28 28

  • Försäljning
  • Lager, montage & besiktning
  • Ekonomi / Administration
  • Ledning
karl

Karl Warfvinge

Mölndal, Halland, Småland Västra mellan Halland och Ljungby, Värnamo, Vaggeryd.

031-7421939
0738-034176

karl@gemo.se
Patrik Erneljung

Patrik Erneljung

Skåne, Blekinge, Småland Södra, Öland

031-742 19 34
0706-33 72 71

patrik@gemo.se
Johan Eriksson

Johan Eriksson

Värmland, Dalarna, Stockholm, Uppsala, Gävleborg, Norrland, Örebro, Västerås, Södertälje

08-4020743
0727-077950

johan@gemo.se
Stefan Jonsson

Stefan Jonsson

Göteborg, Hisingen, Bohuslän, Dalsland

031-742 17 35
0705-75 64 20

stefan@gemo.se
Olle Forsberg

Olle Forsberg

Göteborg södra, Borås, Ulricehamn, Mullsjö, Habo

031-742 17 37
0705-30 15 46

olle@gemo.se
Thomas Gustavsson

Thomas Gustavsson

Stockholm, Sörmland, Östergötland, Jönköping, Småland Östra, Gotland

08-402 07 40
0705-85 63 30

thomas@gemo.se
Marika Sekler

Marika McLaren

Innesäljare

031-7421936
0706-337071

marika@gemo.se
Sebastian. Säljare på Gemo

Sebastian Jonsson

Göteborg Östra, Lerum, Alingsås, Skaraborg

031-7421937
0730-778921

sebastian@gemo.se
Lars Langö

Lars Langö

Säljsupport/inköp

031-742 19 33
0702-26 42 98

lasselang@gemo.se
MARKNADSKOORDINATOR ANNETTE

Annette Augustsson

Marknadskoordinator

031-7421935

annette@gemo.se
Jeanette Gullsby

Jeanette Gullsby

Besiktningsansvarig

031-742 17 32
0705-57 07 56

nettan@gemo.se
Janne Johansson

Janne Johansson

Montör

08-4020745
0706-337073

janne.johansson@gemo.se
Magnus Jonasson

Magnus Österling

Montör

08-4020744
0706-337270

magnus.osterling@gemo.se
Joakim Moberg

Joakim Moberg

Lagerchef/Frakter

031-742 19 38
0706-00 22 64

moberg@gemo.se
Per-Arne Samuelsson

Per-Arne Samuelsson

Lager

031-580 720
0703-434 950

per.arne.samuelsson@gemo.se
Arne Stålgren

Arne Stålgren

Lager

031-580 720

Magnus Lindberg

Magnus Lindberg

Lager

031-580 720

Robert Karlsson

Robert Karlsson

Lager

031-580 720

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Lager

031-580 720

Lisbeth Ringstad

Lisbeth Ringstad

Ekonomi/Personalchef

031-742 17 31
0702-89 65 75

lisbeth@gemo.se
Anna Hagström

Anna Hagström

Ekonomiassistent/Växel

031-742 19 30

anna@gemo.se
mattias svensson vd

Mattias Svensson

VD

031-742 17 36
0703-99 39 12

mattias@gemo.se
Lisbeth Ringstad

Lisbeth Ringstad

Ekonomi/Personalchef

031-742 17 31
0702-89 65 75

lisbeth@gemo.se
Thomas Gustavsson

Thomas Gustavsson

Försäljning

08-402 07 40
0705-85 63 30

thomas@gemo.se

Vill ni bli kontaktade?

    Gemo logo

    Ta del av vårt
    nyhetsbrev!