Bygg ditt ställage

Kontakt

Vi hjälper gärna till

Kontaktuppgifter hittar ni under respektive anställd.

Kontakta oss

E-post: info@gemo.se

Tel. Göteborg: 031-58 07 20

Tel. Stockholm: 08-645 28 28

Vill ni bli kontaktade?

    • Försäljning
    • Lager, montage & besiktning
    • Ekonomi / Administration
    • Ledning

    Sebastian Jonsson

    Innesäljare

    031-7421937
    0730-778921

    sebastian@gemo.se
    Marika Sekler

    Marika McLaren

    Innesäljare

    031-7421936
    0706-337071

    marika@gemo.se

    Karl Warfvinge

    Mölndal, Halland, Småland Västra mellan Halland och Ljungby, Värnamo, Vaggeryd.

    031-7421939
    0738-034176

    karl@gemo.se
    Johan Eriksson

    Johan Eriksson

    Värmland, Dalarna, Stockholm, Uppsala, Gävleborg, Norrland, Örebro, Västerås, Södertälje

    08-4020743
    0727-077950

    johan@gemo.se
    Thomas Gustavsson

    Thomas Gustavsson

    Stockholm, Sörmland, Östergötland, Jönköping, Småland Östra, Gotland

    08-402 07 40
    0705-85 63 30

    thomas@gemo.se
    Patrik Erneljung

    Patrik Erneljung

    Skåne, Blekinge, Småland Södra, Öland

    031-742 19 34
    0706-33 72 71

    patrik@gemo.se
    Stefan Jonsson

    Stefan Jonsson

    Göteborg, Hisingen, Bohuslän, Dalsland

    031-742 17 35
    0705-75 64 20

    stefan@gemo.se
    Olle Forsberg

    Olle Forsberg

    Göteborg södra, Borås, Ulricehamn, Mullsjö, Habo

    031-742 17 37
    0705-30 15 46

    olle@gemo.se
    Lars Langö

    Lars Langö

    Säljsupport/inköp

    031-742 19 33
    0702-26 42 98

    lasselang@gemo.se

    Annette Augustsson

    Marknadskoordinator

    031-7421935

    annette@gemo.se
    Jeanette Gullsby

    Jeanette Gullsby

    Besiktningsansvarig

    031-742 17 32
    0705-57 07 56

    nettan@gemo.se

    Mattias Svensson

    VD

    031-742 17 36
    0703-99 39 12

    mattias@gemo.se
    Janne Johansson

    Janne Johansson

    Montör

    08-4020745
    0706-337073

    janne.johansson@gemo.se
    Magnus Jonasson

    Magnus Österling

    Montör

    08-4020744
    0706-337270

    magnus.osterling@gemo.se
    Joakim Moberg

    Joakim Moberg

    Lagerchef/Frakter

    031-742 19 38
    0706-00 22 64

    moberg@gemo.se
    Per-Arne Samuelsson

    Per-Arne Samuelsson

    Lager

    031-580 720
    0703-434 950

    per.arne.samuelsson@gemo.se
    Arne Stålgren

    Arne Stålgren

    Lager

    031-580 720

    Magnus Lindberg

    Magnus Lindberg

    Lager

    031-580 720

    Robert Karlsson

    Robert Karlsson

    Lager

    031-580 720

    Daniel Johansson

    Daniel Johansson

    Lager

    031-580 720

    Lisbeth Ringstad

    Lisbeth Ringstad

    Ekonomi/Personalchef

    031-742 17 31
    0702-89 65 75

    lisbeth@gemo.se
    Anna Hagström

    Anna Hagström

    Ekonomiassistent/Växel

    031-742 19 30

    anna@gemo.se

    Mattias Svensson

    VD

    031-742 17 36
    0703-99 39 12

    mattias@gemo.se
    Lisbeth Ringstad

    Lisbeth Ringstad

    Ekonomi/Personalchef

    031-742 17 31
    0702-89 65 75

    lisbeth@gemo.se
    Thomas Gustavsson

    Thomas Gustavsson

    Försäljning

    08-402 07 40
    0705-85 63 30

    thomas@gemo.se
    Gemo logo

    Ta del av vårt
    nyhetsbrev!